Serwis
15584
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15584,bridge-core-2.7.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-27.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15813

Serwis

Od początku naszej działalności świadczymy usługi serwisowe instalacji chłodniczych. Nasi wykwalifikowani serwisanci potrafią rozwiązać najbardziej zawiłe problemy związane z instalacją chłodniczą, elektryczną czy sterowaniem urządzeń.
Nasz telefon serwisowy jest czynny 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Wiele awarii jesteśmy w stanie rozwiązać telefonicznie.
Samochody serwisowe wyposażone są w specjalistyczne narzędzia za pomocą których serwisanci usuną większość awarii. Aby czas naprawy awarii był jak najkrótszy posiadamy mobilne magazyny części zamiennych.

Chcesz zgłosić awarię albo podpisać umowę serwisową? Zadzwoń!

Serwis gwarancyjny

Wszystkie wykonane przez nas instalacje objęte są dwunastomiesięczną gwarancją. Posiadamy wszelkie części zastępcze potrzebne do jak najszybszego usuwania awarii.

Serwis pogwarancyjny

Po podpisaniu umowy serwisowej serwis wysyłany jest w celu rozpoznania obiektu i oceny stanu instalacji. Na podstawie protokołu doposażamy magazyny w potrzebne części serwisowe.

Przeglądy okresowe

Wykonywanie okresowych przeglądów zmniejsza awaryjność instalacji i wydłuża żywotność urządzeń.
Nowe technologie

Nowe technologie

Serwisanci wyposażeni są w tablety, dzięki którym mają wgląd w historię awarii danego obiektu. Może skrócić to czas rozpoznania usterki. Posiadamy również bazę dokumentacji urządzeń objętych serwisem.